CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Dębicy i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:16 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy zawodowe usługi agrarne oraz dysponujemy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie produkowane prace oraz usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników jak i wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w obrębie przewozu postaci ewentualnie rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obwodzie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi lub rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie sprowadzanie spoza krawędzi do Lokalny.
102287
Ogłoszeń
335
Nieruchomości
102
Miast
4524
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.