CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

CIEŚLA ZBROJARZ Francja OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 12, 2018 13:14 - Dam pracę - Rzeszów

0.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE - Agencja pracy tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

CIEŚLA ZBROJARZ

Miejsce pracy: Belgia

Zadania:
Wykonywanie czynności ciesielsko-betoniarskich na prefabrykacji
Przygotowywanie szalunków / form do produkcji prefabrykatów betonowych
Montowanie form i zalewanie betonem

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku przy produkcji prefabrykatów

Mile widziane:
Znajomość języków obcych
Prawo jazdy

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenie ( delegacja do Belgii )
Zlecenia wykonywane w trybie: 4 tygodnie zlecenia na 1 tydzień wolnego
Wynagrodzenie około 2000 euro netto
Zorganizowanie zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny

519 332 938

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Administratorem danych jest LIBRA EUROPE z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
1325
Ogłoszeń
111
Kategorii
103
Miast
44
Użytkowników