CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Menedżer Zespołu Sprzedażowego

December 4, 2018 20:54 - Dam pracę - Dębica

6000.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska:
Poszukujemy dynamicznej osoby do nowego projektu biznesowego, która będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

Podstawowe zadania:
• prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków Zespołu
• planowanie i koordynacja działań podległego Zespołu
• prowadzenie szkoleń, spotkań motywacyjnych, rozwijanie kompetencji Zespołu sprzedażowego
• inicjowanie i wspieranie działań Zespołu zgodnie z przyjętymi standardami Firmy
Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy oraz Twojego zespołu
• 24 miesięczne finansowe wsparcie „pas startowy”, zgodnie z zapisami w Ścieżce Kariery
• opieka mentora w osobie Dyrektora Oddziału
• kartę opieki medycznej
• udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych w oparciu o E-Learning
• pakiet szkoleń dla menedżerów
• pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i zaufaniem Klientów
• równowagę pomiędzy życiem prywatnym a pracą
Oczekujemy:
• wysokiej orientacji na działanie i realizację celów sprzedażowych
• umiejętności zarządzania własnym czasem
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców - będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracaoglaszamy@wp.pl
33849
Ogłoszeń
415
Nieruchomości
102
Miast
1828
Użytkowników
414
Zarejestrowanych