Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 107x40 siła 580 kg OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 10:52 - Pozostałe usługi - polska
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Przedmiotem oferty jest magnes do łowienia z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe wklejone są w nierdzewnej obudowie, do których przyczepione są ucha do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą moc dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (rzeki). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Moc uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest magnes z uchwytem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o sile od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasza firma działa na rynku już od 2005 roku, uprzednio jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w wytwarzaniu, imporcie i sprzedaży mocnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmami z całego świata, dzięki czemu możemy produkować nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań oraz potrzeb Klienta, dzięki czemu w naszym sklepie znajdziecie Państwo magnesy neodymowe w wielu rozmiarach i kształcie, w tym: magnesy walcowe, płytkowe, pierścieniowe, uchwyty magnetyczne i inne magnesy neodymowe na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie https://magnesy-neodymowe.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.