Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Operator maszyn konwencjonalnych OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 13, 2022 21:06 - Dam pracę - Dębica
do negocjacji
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Operator maszyn:

Miejsce pracy Dębica
Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn konwencjonalnych – frezarek, wytaczarek, szlifierek, tokarek do produkcji elementów metalowych
Firma oferuje:
• Umowę o pracę na pełny etat
• Małą rotację pracowników potwierdzoną opiniami i wartościami firmy
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14 / 14-22
• Wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia: 2500-3100 zł netto) + premie uznaniowe
• Możliwość realizowania nadgodzin w soboty dla zainteresowanych

Od kandydatów oczekujemy:
• Umiejętność obsługi maszyn konwencjonalnych
• Umiejętności czytania rysunku technicznego
• Umiejętności używania narzędzi pomiarowych
Zainteresowanych pracą proszę o przesłanie CV na adres: operator-maszyn.fcxa.qpba@tbapply.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu