Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meble ogrodowe na meblobranie.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 10:23 - Meble na zamówienie - Warszawa
999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasz sklep uruchomiliśmy w 2007. Przez 3 lata powoli poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka szeroki wahlarz produktów podzielonych na wiele intuicyjnych kategorii.
Już w tej chwili większość produktów trafia do klienta w terminie kilku dni od złożenia, a ciągle pracujemy nad tym aby stale powiększać asortyment.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak Miloo, Bello Giardino, Nowy Styl jak również starannie wyselekcjonowane towary mniejszych polskich producentów oraz importerów. Ciągle doskonalimy metody weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jest nam bardzo miło, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy wg. Ceneo 97% nasi klienci są zadowoleni z zakupów u Nas. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Chcemy, aby klienci składając zamówinie w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Sprawdź Naszą ofertę na:
meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.